Miks liituda?

.
Kas Te soovite, et Teie kaup oleks iga päev laadal müügis?

Olen ise kirglik laadakaupmees ja osalenud ca 300 laadal. Tunnen puudust pandeemia tõttu ära jäävast tõelisest laadamelust. Pealegi mõjub laatade vähesus otseselt rahakotile. Seetõttu pakun olukorra leevendamiseks välja portaali E-LAAT, mis töötab 24/7 aastaringselt ja ühendab kõiki eesti laadakaupmehi. Oluline on, et äri saab ajada otse kodust ja kogu aeg ei pea leti taga seisma.

Kohatasu on 50 euri aastas, mis teeb 13,7 senti päevas.

Jooksvateks kuludeks (raamatupidaja, klienditugi, pangaülekannete kulud, serveritasu jne) hakkab maha minema komisjonitasu 5% tehingult.

Mis selle eest saab?

* Isiklik e-pood, kus saate ise majandada - üles laadida kaupade pilte, muuta hindasid ja infot, lisada lahtiolekuajad ja teha kampaaniaid.
* Tehingute automaatne fikseerimine, aruandlus ja arhiveerimine - kõik nähtav kaupmehe kontol.
* Arveldada võib ka otse, ilma e-laada kassat kasutamata - lihtsalt lepite kliendiga kokku ja vahetate andmeid.

* Kaubelda kliendiga hinna üle kas telefonis, FB messengeri videokõnes kaupa ette näidates või vastastikku kirjutades - see, mida tavalises e-poes ei saa.
* Raamatupidamine E-laada ja kaupmehe vahel. E-laada raamatupidaja saadab teile kokkulepitud intervalliga kokkuvõtted müügist, võtab vastu arved, teeb ülekanded, e-laada kuu- ja aastaaruanded, suhtleb maksuametiga jms.
* Klienditugi on tasuta kl 8-22 tööpäevadel ja erandjuhtudel aitab ka nädalavahetusel.
* Viidete lehele on kokku toodud laadakalendrid ja Facebooki laadagrupid.
* Saate ise lisada ja muuta iga kauba juures või enda poe tutvustuslehel kontaktandmeid, juhiseid, selgitusi ja linke.

Registreeruge kaupmeheks! Võtame Teiega ühendust, räägime täpsemalt läbi tehnilised pisiasjad ja aitame konto seadistamisel.

Ettepanekud ja soovitused E-laada täiustamiseks on alati oodatud!

Heade soovidega Heiki Vilep
e-laada korraldaja
56567827
heiki@e-laat.ee

Logi sisse

Registreeru

Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie privaatsuspoliitika.

Jaga seda lehte: